Profile rating 0 votes

Thank you, your vote has been registered and the profile rating was updated. You can only rate a profile once. If you rate a profile twice, your second vote will overwrite the first one.

View more profiles

*voorzitster van de sp.a-jongerenbeweging (1998-2003); ze vormde de vroegere JS (Jong Socialisten) om tot Animo
*kabinetsattachee en -adviseur van minister Johan Vande Lanotte (1999-2003)
*gemeenteraadslid Sint-Truiden (2001-2003)
*schepen Sint-Truiden (2003)
*gecoƶpteerd senator (19 juni 2003 - 6 juli 2004)
*ondervoorzitster sp.a (oktober 2003 - 2007)
*volksvertegenwoordiger in het Vlaams Parlement (juli 2004 - december 2007 en juli 2009 - juli 2010)
*Fractievoorzitter van juli 2004 tot november 2007
*interim-voorzitster sp.a (mei 2005 - oktober 2005)
*eerste schepen Mechelen (2006 - heden)
*partijvoorzitster sp.a (najaar 2007 - heden)
*volksvertegenwoordiger in de Kamer van Volksvertegenwoordigers (juli 2010 - heden)

Personal info

Caroline Gennez only wants to share this information with other members.

Login or sign up

Professional info

work
Grasmarkt 105 bus 37
Brussel, 1000
Hoofdstedelijk gewest
Belgium
work 02 552 02 00
People
English   |  Nederlands   |  Francais   |  Italian   |  Russian   |  Turkish   |  German   |  Spanish
WebberID Corporation © 2017
WebberID profile of Caroline Gennez Personal and professional information of Caroline Gennez